מטבח כפרי בלב נתניה

צילום: סוזי לוינסון

נתניה

זוג+2

שיפוץ

לפני
אחרי

הלקוחות מתוך אהבה רבה לעולם הבישול והאירוח להשקיע בעיקר בתכנון מטבח חדש בדיוק לצרכיהם.
בעיצוב הושם דגש מיוחד על תפקידו של המטבח כ"לב הפועם" של הפעילות המשפחתית, ועל מיקומו המרכזי בחלל הכניסה לדירה, בצמוד לסלון, ועל כן הוא נותן את ה"טון העיצובי" לדירה כולה.

צורתו המקורית של המטבח היתה "ר". הוספתי לו צלע נוספת וכעת הוא בצורת "ח". שטח האחסון במטבח החדש גדול ב- 50% מול המטבח הקודם.

הדיירים רצו לעצב את מטבח החלומות שלהם! שיעשה להם חשק לבשל ולארח כל היום, בנוסף למקום שבו יהיה נעים לשהות ולאכול. שיהיה נוח ויתוכנן נכון, יפה, אסתטי ונעים לעבודה.

המטבח החדש תוכנן בקפידה לפי מידותיהם: משטחי עבודה ואחסון נפרדים הוקצו לבשרי וחלבי ומגירות מיוחדות תוכננו לכלים שונים. לקחתי בחשבון בעת עבודת התכנון את הרגלי הבישול והקניות של הזוג, התאמתי את משטחי העבודה לגובהם של המשתמשים, ריכזה באזורים מיוחדים כלי בישול ואירוח שנהוג להשתמש בהם יחדיו על מנת לייצר נוחות מקסימלית ומינימום תיזוז של המשתמשים במטבח ע"י תכנון יעיל וחסכוני. וכך נוצר המטבח שלפניכם בהתאמה מלאה למידותיהם של הדיירים.
סגנון העיצוב שנבחר הוא כפרי-לייט המעניק למטבח אווירה נינוחה וביתית מחד, ומראה עדכני וקלאסי מאידך. צבע המטבח מיוחד, ירוק-אפרפר, בשילוב חיפוי הקיר המורכב מאריחים מצוירים יוצרים יחד הרמוניה מיוחדת, שאינה מגבילה מבחינה צבעונית ומשרה תחושת רוגע.

עיצוב ותכנון המטבח אף התפרסם בינואר 2015 באתר "ביניין ודיור" :

לכתבה לחץ כאן