איך זה עובד?

הרבה שואלים אותי מה היתרון בשילוב מעצבת פנים בתהליך שיפוץ או בניה מחדש
אז ריכזתי כאן יתרונות שונים שיכולים להיות רלוונטים כמעט לכולם 

  1. כדי לגרום לזה לקרות – כמה פעמים כבר רציתם להתחיל והתלבטתם ולא היה לכם כוח וחשק וזמן להתעסקות הזו ? כשלוקחים מעצבת פנים אתם לוקחים סוג של "מנהלת פרוייקט" מישהי שמכוונת כולה לגרום לזה להתחיל ולהסתיים בלו"ז ובתקציב שתגדירו ותלווה אתכם יד ביד בכל הדרך הפתלתלה שבאמצע. 
  2. תכנון תכנון תכנון – לא רצים להיכנס לשיפוץ לפני שיודעים בדיוק מה רוצים שיקרה, לפני שיש שרטוטים מדויקים , הצעות מחיר מקבלנים ואנשי מקצוע המבוססים על כתב כמויות ושרטוטים שמכינה עבורכם מעצבת הפנים. התפקיד  החשוב של מעצבת הפנים הוא לשאול אתכם השאלות הנכונות. אין תחליף להיכרות עם הצרכים של הלקוחות, ההבנה של מה אמור לקרות בחלל למה החדר משמש? כי לפעמים הפתרון מונח מתחת לאף רק הזזה של ספה והעמדת ריהוט אחרת עושה את ההבדל, שינוי במיקום של דלת פותר בעיות אחסון , שבירת קיר שמגדילה פתאום את כל הבית וכו' 
  3. לחסוך כסף וזמן  – נכון, נשמע פרדוקס, אבל מעצבת פנים טובה חוסכת בתהליך את עלותה ויותר! היא תדאג שלא יבוצעו טעויות בתכנון, שייבחרו בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים.  המעצבת תסייע גם בתכנון התקציבי, תשאיר אתכם עם רגליים על הקרקע בנוגע לרשימת הדרישות שלכם, אל מול התקציב שיש ברשותכם ותסייע להחליט היכן נכון להשקיע משאבים והיכן לא. היא תחסוך לכם הרבה התרוצויות ורכישות לא רלוונטיות וכמובן תסייע בקבלת הנחות במגוון של חנויות עימן היא עובדת באופן שוטף ויש להן אינטרס שתביא אליהם עוד ועוד לקוחות מרוצים כמוכם. כמו כן חשוב לזכור כי בחנויות ובאולמות התצוגה, אנשי המקצוע אינם משוללי אינטרסים כך שגם הייעוץ שלהם מוטה מעמלות על העסקה ולכן חשוב להגיע עם מעצבת פנים שתסייע לסנן את המידע שמקבלים.
  4. איך זה ייראה בסוף?  מעצבת פנים מסתכלת על הבית או המשרד בכללותו. כל שינוי שמבוצע נלקח בראייה כוללת של איך הוא משתלב עם שאר האלמנטים שבחלל. מעצבת פנים גם יכולה "לראות" מראש איך ייראו כלל הבחירות אחרי שייושמו בשטח. האריח שבחרתם מקסים אבל אם מרצפים איתו שטח גדול אולי הוא מייצר "רעש" בעיניים ?  האם חיפוי הקיר מתאים לשיש ולארונות שבחרנו? התפקיד של המעצבת הוא לייצר הרמוניה עיצובית וייחודית במיוחד בשבילכם.
  5. סיוע בבחירת החומרים המתאימים – למעצבת הפנים ידע מקצועי רב וניסיון שיסייע בידיכם להפגיש בין הפנטזיה שיש לכם בראש לפתרון פרקטי שבסופו של דבר ייבחר. נכון, פרקט בחדר הרחצה יכול להיות יפה מאוד, אבל לאורך זמן הוא יבוא במגע עם מים ויתבלה במהירות. לחללים רטובים מתאימים פתרונות עמידים יותר.  מעצבת הפנים גם מעודכנת תדיר בפתרונות חדשים שיוצאים לשוק מדי שנה ואולי יוכלו להתאים בדיוק בשבילכם.
  6. בחירת בעלי מקצוע מקצועיים אמינים ומחויבים – מי לא מכיר את הסיפורים על קבלן שנעלם באמצע? חשמלאי שהשאיר אתכם עם חצי עבודה? מעצבת הפנים עובדת עם בעלי מקצוע קבועים שהיא סומכת עליהם  מקצועית ואישית. אותם אספה סביבה לאורך השנים והמחויבות שהם חשים כלפיה תניב לך, הלקוח, שירות ברמה אחרת. מי הקבלן שייעלם באמצע עבודה עם מעצבת פנים שיכולה להביא אליו עוד לקוחות עתידיים? 
  7. שקט נפשי – כל פרויקט שיפוץ בכל היקף תמיד מלווה בהרבה מאוד לחץ, אי שקט, לעיתים מריבות בין בני המשפחה או שותפים לעסק. מדובר בפעילות שבה מושקעים כספים שנחסכו זמן רב ולא כל הרצונות תמיד מסונכרנים. מעצבת פנים טובה תדע בהסתמך על ניסיונה למצוא את העמק השווה ולגשר בין הרצונות של כולם ולייצג את האינטרסים של הלקוח מול כלל בעלי המקצוע והספקים שמסביב. כמובן, להרגיע את מפלס החרדה ע"י תהליך מסודר (מה תהליך העבודה  בעיצוב פנים – בשאלה נפרדת) מתומחר מראש כך שלא תגלו שהשיפוץ גורר אתכם להרפתקאות פיננסיות שלא תכננתם להיכנס אליהן.
  8. התוצאה הסופית – ההקפדה על הפרטים, העין המקצועית שכלום לא נעלם מפניה, הרעיונות הייחודיים השימוש בחומרים מתאימים והניסיון המצטבר שמעצבת הפנים מביאה עימה מייצר טאצ' מושלם יותר, הרמוני יותר ואיכותי ופרקטי שיחזיק לאורך זמן ויגרום לך הלקוח להתגאות בתוצר הסופי ורק לקבל מחמאות!

(מנוסח בלשון נקבה רק כי אני כזו, מתאים לשני המינים, כמובן)